אודות קבוצת הדר

אין היום הרבה חברות נדל"ן בישראל שיכולות להתהדר ברשימת הפעילות המרשימה של קבוצת הדר. הקבוצה, בבעלות פרטית ובניהולה של משפחת הדר, פועלת משנת 1962 ושמה קשור היום למגוון רחב של תחומי נדל"ן בארץ ובחו"ל.

להדפסת העמוד לחצו כאן

אודות הקבוצה- בונים על שביעות רצון

המסורת של קבוצת הדר נעוצה בשורשים החזקים שנטע עמוס הדר בשנת 1962, כאשר התחיל בפעילות עסקית בירושלים. מפעילויות שונות בתחומי הייצור והביטוח התרחב עמוס הדר לתחום הנדל"ן והבניה והפך אותו למוקד פעילותו העסקית.

אודות קבוצת הדר

הצטרפות בני המשפחה לניהול והעשייה בחברות השונות, גרמו להיווצרותה של קבוצה גדולה ומכובדת הפעילה במגוון רחב של תחומי נדל"ן בארץ ובחו"ל: איתור ורכישת קרקעות לתכנון ולהשבחה, ייזום פרויקטים המיועדים למגורים ולתעשייה, תכנון והקמת מבנים ברמה גבוהה, שיווק ומכירת נדל"ן וכן ניהול נכסים מניבים בתחום התעשייה והמסחר.

לקבוצת הדר גם שתי סוכנויות ביטוח, שעם לקוחותיהן נמנות גם חברות גדולות במשק, אשר הולכות עם הקבוצה שנים רבות ונהנות מהשרות והיחס האישי.

סוד ההצלחה של קבוצת הדר הוא בשילוב המוצלח בין הנהלה משפחתית מלוכדת, תמהיל מנצח של החברות המרכיבות אותה, ותכנון מדויק של מיזמים יצירתיים ומתקדמים. הצלחה זו מתבטאת בהיקף הגדול של הפרויקטים והנכסים המנוהלים על ידה, היכולת המוכחת באיתור והשבחת קרקעות, היקף המכירות וכמובן - שביעות רצון לקוחותיה.

שביעות הרצון של הלקוחות והשותפים היא אחת מאבני הבניין המרכזיות במסורת ארוכת השנים של קבוצת הדר. הקבוצה גאה בשרות ובטיפול האישי בכל לקוח, החל משלב ההתקשרות ועד למסירת המפתחות וביצוע העסקה, ואף לאורך השנים בנכסים המניבים. המסירות והאכפתיות, בשילוב איכות הצוות המקצועי, הם שנותנים לקבוצה את הכוח להמשיך ולהתפתח.